Cinema Cuisine

. . .

16.4.2015 19:00, Praha

Vůbec první event nabízí španělské menu u příležitosti festivalu 22. Dny evropského filmu a promítání snímku Hasta la vista! v Royal Café. Tapas, paella, Malbec, komedie, drama a road movie.

Projekt UKOKO je sice ještě nemluvně v plenkách, ale to mu nebrání do toho pro začátek šlápnout pěkně zostra. Nalijeme vám čistého vína, čímž oslavíme nadcházející Světový den Malbecu a připravíme až pro 100 návštěvníků Royal Café ochutnávku nejpopulárnějších tapas. Formou samoobsluhy nabídneme také tradiční paellu s kuřetem a krevetami, dorazíte se typickým španělským KOKOtlíkem s fazolemi a morillou (autentiše jelítko espaňol) a k tomu promítneme na plátno film, který se na ČSFD pyšní pěknými šestasedmdesáti procenty. V něm se pod záminkou ochutnávání vína jeho tři hrdinové vydávají na cestu do Španělska s vidinou prvních sexuálních zážitků. Jak správně tušíte, jsou v tom háčky... O filmu si můžete přečíst víc zde.

Bude to naše velká premiéra (a zatím nevíme, zda žánrově spíš komedie a nebo drama), tak, prosím, přijďte s dobrou náladou. My se budeme snažit, abyste s ní i odcházeli. Na event není nutná registrace na těchto stránkách, stačí si zakoupit vstupenky na Ticketportalu. Vařit budu spolu s kamarádem z pop-up restaurace TamarindTree a pomoct přijdou i kolegové z radia Expres FM.Royal Café

Vinohradská 48, Praha 2
www.leroyal.cz

Menu

  • Tapas de Sabores variace studených tapas - Machego, Cabra semicurado, Jamón Serrano, Fuet, Gula
  • Paella tradiční pokrm z rýže s krevetami, kuřecím masem a spoustou zeleniny
  • El Kotel typické fazole dušené s bůčkem z přeštíka a španělským jelítkem morilla
  • Malbec sklenka poctivého červeného vína
  • Jemně perlivá voda karafa na svlažení hrdla

Všechny pokrmy budou servírovány na ekologicky šetrném jednorázovém nádobí formou sámošky.

. . .

Koupit vstupenku

Event se koná ve spolupráci s
         

. . .